Radni VIII Kadencji

Profile Radnych VIII Kadencji.

Grzegorz Koziełek

Grzegorz Koziełek

Przewodniczący

Przynależność: KWW Razem - Dla Gminy Żnin!
Klub: "Dla Gminy Żnin"
Zdobyte głosy w wyborach: 292

Szczegóły

Elżbieta Gogola

Elżbieta Gogola

Wiceprzewodniczący

Przynależność: KW Prawo i Sprawiedliwość
Klub: "Prawo i Sprawiedliwość"
Zdobyte głosy w wyborach: 454

Szczegóły

Kazimierz Jańczak

Kazimierz Jańczak

Wiceprzewodniczący

Przynależność: KWW Miasto i Wieś - Dla Gminy Żnin !
Klub: "Dla Gminy Żnin"
Zdobyte głosy w wyborach: 186

Szczegóły

Lucjan Adamus

Lucjan Adamus

Radny (wygaśnięcie mandatu)

Przynależność:
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Olga Berdysz

Olga Berdysz

Radny

Przynależność: KW Forum Samorządowe
Klub: Forum Samorządowe "Pałuki"
Zdobyte głosy w wyborach: 101

Szczegóły

Maria Błońska

Maria Błońska

Radny

Przynależność: KW Forum Samorządowe
Klub: "Przyszłość Gminy Żnin"
Zdobyte głosy w wyborach: 208

Szczegóły

Dariusz Kaźmierczak

Dariusz Kaźmierczak

Radny

Przynależność: KWW Niezależni 2018
Klub: "Przyszłość Gminy Żnin"
Zdobyte głosy w wyborach: 125

Szczegóły

Leszek Kowalski

Leszek Kowalski

Radny

Przynależność: KW Prawo i Sprawiedliwość
Klub: "Prawo i Sprawiedliwość"
Zdobyte głosy w wyborach: 166

Szczegóły

Halina Krygier

Halina Krygier

Radny

Przynależność: KW Forum Samorządowe
Klub: Forum Samorządowe "Pałuki"
Zdobyte głosy w wyborach: 154

Szczegóły

Jerzy Krynicki

Jerzy Krynicki

Radny

Przynależność: KW Forum Samorządowe
Klub: Niezrzeszony
Zdobyte głosy w wyborach: 356

Szczegóły

Sławomir Kujawa

Sławomir Kujawa

Radny

Przynależność: KW Forum Samorządowe
Klub: "Dla Gminy Żnin"
Zdobyte głosy w wyborach: 438

Szczegóły

Andrzej Kurek

Andrzej Kurek

Radny

Przynależność: KW Forum Samorządowe
Klub: Forum Samorządowe "Pałuki"
Zdobyte głosy w wyborach: 170

Szczegóły

Idzi Mądry

Idzi Mądry

Radny

Przynależność: KWW Miasto i Wieś - Dla Gminy Żnin !
Klub: "Dla Gminy Żnin"
Zdobyte głosy w wyborach: 204

Szczegóły

Aleksandra Nowakowska

Aleksandra Nowakowska

Radny

Przynależność: KW Forum Samorządowe
Klub: "Przyszłość Gminy Żnin"
Zdobyte głosy w wyborach: 205

Szczegóły

Alicja Ochudło - Salamon

Alicja Ochudło - Salamon

Radny

Przynależność: KW Prawo i Sprawiedliwość
Zdobyte głosy w wyborach: 124

Szczegóły

Jacek Orzechowski

Jacek Orzechowski

Radny

Przynależność: KWW Razem - Dla Gminy Żnin!
Klub: "Dla Gminy Żnin"
Zdobyte głosy w wyborach: 95

Szczegóły

Piotr Ostrowski

Piotr Ostrowski

Radny

Przynależność: KW Prawo i Sprawiedliwość
Klub: "Prawo i Sprawiedliwość"
Zdobyte głosy w wyborach: 143

Szczegóły

Sławomir Ryś

Sławomir Ryś

Radny

Przynależność: KWW Razem - Dla Gminy Żnin!
Klub: "Dla Gminy Żnin"
Zdobyte głosy w wyborach: 123

Szczegóły

Dariusz Samul

Dariusz Samul

Radny

Przynależność: KWW Razem - Dla Gminy Żnin!
Klub: "Dla Gminy Żnin"
Zdobyte głosy w wyborach: 199

Szczegóły

Bernard Starczewski

Bernard Starczewski

Radny

Przynależność: KW Prawo i Sprawiedliwość
Klub: "Prawo i Sprawiedliwość"
Zdobyte głosy w wyborach: 216

Szczegóły

Robert Szafrański

Robert Szafrański

Radny

Przynależność: KW Prawo i Sprawiedliwość
Klub: "Prawo i Sprawiedliwość"
Zdobyte głosy w wyborach: 342

Szczegóły

Grzegorz Wesołek

Grzegorz Wesołek

Radny

Przynależność: KWW Razem - Dla Gminy Żnin!
Klub: "Dla Gminy Żnin"
Zdobyte głosy w wyborach: 313

Szczegóły